Minu Eestile

Sõnaloominguvõistlusele “Minu Eestile” saadeti 367 tööd.

Loe ülevaadet ja Õpetajate Lehe artiklit siit.

Vaata tänuürituse fotosid siit.

Fotode autorid Triin ja Monika.

Tulemused (avalikustatud 5. mail 2017)

Tänuüritusele kutsutud

I koht

Joonatan Ringmäe – Rapla Ühisgümnaasium, 4. a klass

II koht

Stella Tänavots – Rocca al Mare Vodja Individuaalõppekeskus, 2. klass

Meeli Maria Viikmaa – Märjamaa Gümnaasium, 6. klass

Kairit Liiv – Haapsalu Põhikool, 9. klass

Stella Lise Maanurm – Tallinna Rahumäe Põhikool, 9. klass

Karl-Christoph Rebane – Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. klass

Lisell Toomla – Rapla Ühisgümnaasium, 12. klass

III koht

Merike Voss –  Abja Gümnaasium, 11. klass

Kirke Konnapere – Tamsalu Gümnaasium, 3. klass

Marie Gordeeva – Tartu Mart Reiniku Kool, 2. klass

Saale Mägi – Laiuse Jaan Poska Põhikool, 5. klass

Verner Karu – Melliste Algkool-Lasteaed, 5. klass

Janete Talo – Haanja Kool, 6. klass

Carmen Raagmets – Saue Gümnaasium, 5. klass

Robert Tate– Jõõpre Kool, 5. klass

Enrico Koormann– Viljandi Jakobsoni Kool, 9. klass

Rando Kuldkepp – Viljandi Kesklinna Kool, 7.klass

Andreas Selge– Tallinna Nõmme Gümnaasium, 7. klass

Liis Siigur – Miina Härma Gümnaasium, 7. klass

Getter Mägi – Kehra Gümnaasium, 9. klass

Marie Ruut – Viljandi Kesklinna Kool, 9. klass

Erki Laanemäe – Viljandi Jakobsoni Kool, 9. klass

Irina-Katrin Koudelka – Kehra Gümnaasium, 10. klass

Hanna Marrandi – Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass

Laura Nemvalts – Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass

Brita Puusemp – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Elar Niglas – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Triin Tiimann– Elva Gümnaasium, 10. klass

 

Äramärgitud tööd

1.-3. klass

Moona Marii Toots – Tartu Raatuse Kool, 3. klass

Karola Purga – Tartu Raatuse Kool, 3. klass

Lisandra Küüdorf – Tallinna Tehnikagümnaasium, 1. klass

Ryan Toomemägi – Tallinna Tehnikagümnaasium, 1. klass

Elektra Rebecca Milani – Tartu Tamme Kool, 2. klass

Markus Tätte – Tartu Mart Reiniku Kool, 2. klass

Heleri Elbrecht – Kõrveküla Põhikool, 3. klass

Uku Veli Õunapuu – Konguta Kool, 1. klass

Karoliine Lindre – Tamsalu Gümnaasium, 2. klass

Amanda Emilia Sepp – Tallinna Tehnikagümnaasium, 1. klass

Johannes Rei – Kõrveküla Põhikool, 3. klass

Magnus Raidvere – Paide Gümnaasium, 3. klass

Henry Vahtel – Tartu Mart Reiniku Kool, 2. klass

Anete Petrov – Tartu Mart Reiniku Kool, 2. klass

Hardi Ernits – Melliste Algkool-Lasteaed,  2. klass

Oskar Põldvee -Rocca al Mare Kooli Vodja Individuaalõppekeskus, 3. klass

Steven Isak Tambla – Paide Gümnaasium, 3. klass

Tuule Visk – Tartu Tamme Kool, 2. klass

Karl Alex Päären – Rakvere Gümnaasium, 3. klass

4.-6. klass

Kärt Pärnat – Mõisaküla Kool, 5. klass

Grete Kruusma – Rapla Ühisgümnaasium, 6. klass

Eva-Maria Raudsepp – Tamsalu Gümnaasium, 5. klass

Rasmus Arro – Rapla Ühisgümnaasium, 6. klass

Sireliis Loos – Kõrveküla Põhikool, 6. klass

Karolin Surva – Türi Põhikool, 5. klass

Carmen Kriitberg – Tallinna 21. Kool, 6. klass

Liisbet Suik – Melliste Algkool-Lasteaed, 4. klass

Rasmus Boisen, Uku Rasmus Ernits – Melliste Algkool-Lasteaed, 5. klass

Laura Sau – Laiuse Jaan Poska Põhikool, 5. klass

Roman Litvinov – Rakvere Reaalgümnaasium, 6. klass

Liilia Tõnisson – Tallinna 21. Kool, 6. klass

Anet Ivanov – Türi Põhikool, 5. klass

Krootuse Põhikooli 4. klass

Angela Palu – Jõõpre Kool, 4. klass

Kaarel Kaldre – Tartu Kesklinna Kool, 6. klass

Märjamaa Gümnaasiumi 6. klass

7.-9. klass

Nele-Liis Väise – Saverna Põhikool, 9. klass

Erik-Villem Lehtmäe – Saverna Põhikool, 9. klass

Reili Teerep – Mõisaküla Kool, 8. klass

Sander Aukust – Tartu Mart Reiniku Kool, 9. klass

Tuudur Tilk – Rapla Ühisgümnaasium, 8. klass

Marta Laas – Vodja Kool, 7. klass

Grete Kaio – Tartu Kivilinna Kool, 7. klass

Maiki Kudinova – Tallinna Nõmme Gümnaasium, 9. klass

Meelimari Sutrop – Miina Härma Gümnaasium, 8. klass

Iti-Marii Varik – Mõisaküla Kool, 8. klass

Terke Kram – Tallinna 21. Kool, 9. klass

Janeliis Mattis –Laiuse Jaan Poska Põhikool, 8. klass

Irma Leene Kiho – Miina Härma Gümnaasium, 8. klass

Daniel Moppel – Miina Härma Gümnaasium, 8. klass

Merily Vendelin – Viljandi Jakobsoni Kool, 9. klass

Triin Marleen Ustal – Tallinna Nõmme Gümnaasium, 8. klass

Anna-Britt Lubja – Tallinna 21. Kool, 8. klass

Annabel Lillestik – Tartu Mart Reiniku Kool, 9. klass

Anne Marie Tasane – Pärnu-Jaagupi Põhikool, 7. klass

Isabel Küttim – Tartu Mart Reiniku Kool, 9. klass

Kaidi Kruusmann – Pärnu-Jaagupi Põhikool, 7. klass

Mia Paulus – Tartu Mart Reiniku Kool, 9. klass

Rasmus Väät – Tallinna Nõmme Gümnaasium, 7. klass

Gümnaasium

Pille-Triinu Maiste, Helen Luik, Ilmar Lembit Berestovski – Tallinna Mustamäe Gümnaasium, 11. lassi õpilaste loitsud

Maiko Metsalu – Tamsalu Gümnaasium, 11. klass

Helen Laane – Tallinna 21. Kool, 11. klass

Bruno-Roger Butov – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Karina Adissova – Kehra Gümnaasium, 10. klass

Doris Lisett Rudnevs – Rapla Ühisgümnaasium, 12. klass

Kätlin Tiidu – Abja Gümnaasium, 10. klass

Kaija Kokkota – Hiiumaa Gümnaasium, 11. klass

Ellika Eero – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Heli Kukk – Tapa Gümnaasium, 11. klass

Jass Juuremaa – Häädemeeste Keskkool, 12. klass

Jürgen Vahter – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Kelli Välba – Abja Gümnaasium, 12. klass

Kelin Kuznetsova – Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass