Arhiiv kuude lõikes: oktoober 2019

Astu liikmeks juubeliaastal! Tasuta!

EESi juubeliaastal (30.09.2019-30.09.2020) saab seltsi astuda tasuta. Maksta tuleb vaid liikmemaks jooksva kalendriaasta eest. Liikmemaks on 10 eurot, üliõpilastel ja töötavatel pensionäridel 5 eurot.
Kutsu kolleeg ja mõttekaaslane ka meie seltsi! Koos on parem emakeele eest seista.

Seltsi pildialbum

Kui Su koduses pildialbumis on jäädvustusi (paberfotosid) seltsi kevad-, sügispäevadest, suvereisidest, suvekoolidest, töörühmade tegutsemisest jne, siis palun võta neid 1. novembri peoõhtule kaasa. Saaksime koos vaadata. Võibolla on just Sinu fotokogus seltsi jaoks väga väärtuslikke ülesvõtteid. Eriti seltsi algusaastatest.

Kui Sul on seltsi ettevõtmistest digifotosid, mida oled valmis jagama, siis palun saada need EESi fotokogu aadressile eespildid@gmail.com. E-kirjas täpsusta pildistamise aeg, koht, sündmus ja pildil olijad (v.a üldvõtted).

Nende kahe kogumise pikaajalisem eesmärk on koostada EESi pildikogu, mis hõlmaks seltsi kõiki tegevusaastaid.

📷📔

Tänuga