Arhiiv kuude lõikes: mai 2018

Konkurss retsensendi leidmiseks

Teos: Pintsu ja Tutsiku lugemik. Kirjandusõpik 5. klassile.
Autor Aidi Vallik
Retsenseerimise periood 1.-22. juuni 2018.
Maht 232 küljendatud lehekülge.

Konkursil osalejalt oodatakse avaldust, milles on andmed kandidaadi hariduse ja töökäigu kohta. Soovitatav on varasem retsenseerimiskogemus ja/või õppematerjalide autorlus ja/või õppematerjalide koolikatsetuse kogemus.
Avaldus saata e-postiga aadressile info@eeselts.edu.ee.
Töö tasustatakse.

Konkurss toimub vastavalt haridus- ja teadusministri 24.03.2016. a määrusele nr 13 „Õppekirjandusele esitatavad nõuded, õppekirjanduse retsenseerimisele ja retsensentidele esitatavad miinimumnõuded ning riigi poolt tagatava minimaalse õppekirjanduse liigid klassiti ja õppeaineti“.

EESi juhatus

Küsimused tel 56655623 (Kaja Sarapuu) ja info@eeselts.edu.ee

EESi suvekool „Loovus. Looming. Omalooming“ 15.–17. augustil 2018 Hiiumaal

EES kutsub kõiki eesti keele ja kirjanduse õpetajaid suvekooli!

Kava ja info.

Registreerida saab kuni 14. maini siin

Kui suvekool saab projektitoetuste taotlusvoorust „Õpetajate ja haridusasutuste juhtide professionaalse arengu edendamine koostöövõrgustike kaudu“ toetust, on ööbimis- ja seminarikulu seltsi liikmele 71 eurot, mitteliikmele 116 eurot.

Osaluskulu sisaldab

• kaks ööd majutust;
  • toitlustust (hommiku-, lõuna-, õhtusöögid);
  • koolitusmaterjale.

15 eurot majutuse ettemaksu palume tasuda 14. maiks EESi arveldusarvele EE872200001120063544.

Hiiumaa ootab meid!