Arhiiv kuude lõikes: oktoober 2022

Kirjutiste võistlus “Heategu naeratusega”

Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond (LIONS), LC Tallinn Kristiine ja Eesti Emakeeleõpetajate Selts kuulutavad välja kirjutiste konkursi “Heategu naeratusega”.

Konkursi eesmärk

Suunata noori märkama heategusid enda ümber ning mõtisklema heateo olemuse, vajalikkuse ja tulemuse üle; millised on igaühe võimalused teha heategusid või aidata kellelgi heategu teha.

Konkursi ajakava

Konkursi algus 1. november 2022

Tööde laekumise tähtaeg 5. detsember 2022

Konkursi kokkuvõtted 20. veebruar 2023

Auhinnatseremoonia 5. aprill 2023

Loe edasi.

EES kutsub kõiki eesti keele ja kirjanduse õpetajaid seltsi sügispäevadele “Mida lugeda? Kuidas lugeda?” 4. ja 5. novembril Tallinnas Kai kunstikeskuses (Peetri 12)

EESi liikmete üldkoosolek toimub 5. novembril kell 10 Tallinnas Kai kunstikeskuse auditooriumis.

Sügispäevade üldteema on kirjandusõpetus.

Palume osalemine registreerida kuni 28. oktoobrini 2022. Registreerimine.

Kava.

4. novembril kell 19 ooperi “Orpheus põrgus” ühiskülastus Estonia teatris

5. novembris dokfilmi “Keelemässaja” ühisvaatamine Kai kunstikeskuses. Filmi juhatab sisse režissöör Annika Koppel (Kopli Kinokompanii, 2022)

Osalustasu 45 eurot sisaldab koolituse, koolitusmaterjalid, toitlustuse. Lisandub teatripilet 18 eurot ITIC-kaardi omanikele ja pensionäridele, täispileti hind on 37 eurot.

Kohtumiseni!

Info: Kaja Sarapuu, tel 56655623 ja kaja@eeselts.edu.ee.

Juhatus