Sõnaloominguvõistluse “Minu Eestile” lõpuüritus ja tulemused

Loe ülevaadet ja Õpetajate Lehe artiklit siit.

Vaata tänuürituse fotosid siit. Fotode autorid Triin ja Monika.

Liina Kersna räägib muljetest oma FB kontol.
Apollo uudised.
Suur tänu Monika Undole, kes tegi võistluse tehnilise töö ja osales žüriis töös,
Liina Kersnale, kes osales žürii töös ning võõrustas võitjaid ja nende juhendajaid Riigikogus,
Krista Kumbergile, kes osales žürii töös,
Ivika Heinale, kes aitas Kristiina Ehini autogramme raamatutesse toimetada;
Apollole,
Kristiina Ehinile ja Ilmar Tomuskile raamatutesse autogrammide andmise eest,
Kaja Sarapuule lõpuürituse koordineerimise, partneritega asjaajamise eest!

Tulemused

Tänuüritusele kutsutud

Peaauhind, 1. koht – Joonatan Ringmäe – Rapla Ühisgümnaasium, 4. a klass

2. koht

Stella Tänavots – Rocca al Mare Vodja Individuaalõppekeskus, 2. klass

Meeli Maria Viikmaa – Märjamaa Gümnaasium, 6. klass

Kairit Liiv – Haapsalu Põhikool, 9. klass

Stella Lise Maanurm – Tallinna Rahumäe Põhikool, 9. klass

Karl-Christoph Rebane – Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. klass

Lisell Toomla – Rapla Ühisgümnaasium, 12. klass

3. koht

Merike Voss –  Abja Gümnaasium, 11. klass

Kirke Konnapere – Tamsalu Gümnaasium, 3. klass

Marie Gordeeva – Tartu Mart Reiniku Kool, 2. klass

Saale Mägi – Laiuse Jaan Poska Põhikool, 5. klass

Verner Karu – Melliste Algkool-Lasteaed, 5. klass

Janete Talo – Haanja Kool, 6. klass

Carmen Raagmets – Saue Gümnaasium, 5. klass

Robert Tate– Jõõpre Kool, 5. klass

Enrico Koormann– Viljandi Jakobsoni Kool, 9. klass

Rando Kuldkepp – Viljandi Kesklinna Kool, 7.klass

Andreas Selge– Tallinna Nõmme Gümnaasium, 7. klass

Liis Siigur – Miina Härma Gümnaasium, 7. klass

Getter Mägi – Kehra Gümnaasium, 9. klass

Marie Ruut – Viljandi Kesklinna Kool, 9. klass

Erki Laanemäe – Viljandi Jakobsoni Kool, 9. klass

Irina-Katrin Koudelka – Kehra Gümnaasium, 10. klass

Hanna Marrandi – Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass

Laura Nemvalts – Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass

Brita Puusemp – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Elar Niglas – Türi Ühisgümnaasium, 12. klass

Triin Tiimann– Elva Gümnaasium, 10. klass

Loe edasi.