Kutsume sind supervisiooni 12.-13.05 Tartus!

Hea kolleeg!

Tartu ja supervisioon ootavad Sind!

Maikuu teisel reedel-laupäeval saad piiluda iseenda sisse ning leida sealt jõudu ja jaksu, tarkuseteri ja rõõmu. Teistelt kolleegidelt saad ka pihutäie inspiratsiooni…

Võta enda laadimiseks aega!

Vahel tundub, et supervisiooniga on sama tunne nagu treenimisega. Algul ei taha justkui minna (nii palju on teha, kodus pole ammu koristanud, lapsi näinud, lõputud vihikud…), aga pärast on nii hea ja mõnus tunne! Kunagi kahetse, et sai mindud… Osalejad on nt öelnud nii:

• “Ennekõike oli see aeg iseendale. Oli võimalus vaadata distantsilt oma tööle, vaagida koolielu ja eraelu tasakaalu. Sain supervisioonilt mitu meetodit, mida kasuada, et tasakaalu luua, leida rohkem aega enesele loomingulisuseks. Väga mõnus kohtumine kolleegidega, ilus õhtu hubases kohvikus ja teater. Aitäh! “
  • “See on sündmus, mis heas mõttes raputab rutiinist ja igapäevaelust ja tööst välja ning samas annab häid ideid, kuidas nii kooli- kui ka igapäevaelus paremini toime tulla. Epul on alati uued ja värsked ideed. Hakkan järgmist korda ootama.”
  • “Väga inspireeriv, rahustav, mõtteid andev koolitus. Loovus arenes, aega oli tegeleda iseendasse vaatamisega. Nautisin täiega mõtlemist, mängimist, kirjutamist, rääkimist, olemist omasugustega. Aitäh! “
  • “Supervisioon on olnud väga mõnus vaheldus ja enesetuulutus. Hea on kohtuda omasugustega ning aduda, et teised emakeeleõpetajad puutuvad kokku sarnaste raskuste ja rõõmudega. See on olnud ka enesessevaatamise aeg, oma prioriteetide selgitamise ja eesmärkide ülevaatamise võimalus. Boonuseks ülitoredad inimesed ja vinge koolitaja.Sain siit kaasa hea tuju, jõu ja teadmise, kuidas edasi minna, ning tutvusin lihtsalt võrratute inimestega. “

Ja kui sa ise ei saa, siis jaga sõna, soovita oma kolleegidele…  Kirja saab end panna siin: https://forms.gle/st9CqsjqxJ6DThoR8

Tartu, hotell “Soho”

12. mai

Saabumine + lõuna 14.00 – 14.30

Supervisioon 14.30 – 16.00

paus

supervisioon 16.15 – 17.45

Õhtusöök

Vaba aeg

13. mai

Hommikusöök 8.30-9.00

Supervisioon 9.00 – 10.30

Paus

Supervisioon 10.45 – 13.00

Lõuna

Kojusõit

Tänu EESi ja HTMi toetusele maksab supervisioon Sulle (või tööandjale) 45 eurot (hinnas supervisioon, ööbimine, söögid). Supervisiooni viib läbi Epp Priimägi.