Kutse õpetajate suurkogule 23.08.2021

Lugupeetud seltsikaaslased!
20. augustil 2021 möödub 30 aastat Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamisest. Toetamaks noorte teadlikkust meie riigi loost ja kaasatust meie riigi ajaloo mõtestamisel, korraldab Riigikantselei koostöös erinevate partneritega noortele suunatud projekte, millest EES oli “Kiri peaministrile” kaaskorraldaja. Noorte kujunemisel on erakordne roll nii vanematel kui ka Eesti koolil ning õpetajaskonnal, seetõttu toimub Riigikantselei eestvedamisel 23. augustil Estonias Eesti õpetajate suurkogu. Samuti on Riigikantselei soov avaldada tänu õpetajatele südamega ja pühendunult tehtud töö eest. Olete oodatud osalema. 

Vaata kava SIIT.
Registreeri enda osalemine suurkogul SIIN.
EV iseseisvumise taastamise 30 kodulehel on toodud Eesti õpetajate suurkogu ülevaade, kava ja registreerimise link. Vt: https://30aastat.ee/sundmus/eesti-opetajate-suurkogu/
Avapostituse suurkogu kohta tegi HTM. Vt: https://www.facebook.com/haridusministeeriumJärgnevatel päevadel hakkavad ilmuma postitused koolide ja õpetajate ühenduste kohta. Seda nii IST30 lehel https://www.facebook.com/iseseisvusetaastamine30 kui ka HTMi lehel. 
Riigikantselei ettevõtmist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Kohtumiseni Estonias!
Juhatus